7-15 Yaş Çocuk İngilizcesi

Erken yaşta yabancı dil eğitimi ve öğretimi uluslararası projeler ve çalışmalar sonucu gittikçe yaygınlaşan ve güncel literatürde her geçen gün yabancı dil edinimi önemli bir konu haline gelmiştir.

Online Eğitim

 • 7-15 Yaş Çocuk İngilizcesi
 • 7-15 Yaş Çocuk İngilizcesi

Online Eğitimin Avantajları

  Online eğitimin sağladığı en büyük avantaj esnekliktir. Bununla birlikte daha az para ve zaman harcayarak en yüksek verimi alabilirsiniz.

 Devam zorunluluğu olan bir okula ya da eğitim kurumuna bağlı kalmadan eğitiminizi sürdürebilir, böylelikle hem çalışıp hem de eğitiminize devam etme imkanı bulabilirsiniz.

 Günlük hayatınızı ve işlerinizi aksatmadan dersleri takip edebilirsiniz.

  Ne kadar çalışmak istediğinizi ve dinlenme sürelerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

  Anlamadığınız ya da zorlandığınız konuları tekrar tekrar izleyebilir ve eksiklerinizi rahatlıkla görebilirsiniz.

  Eğitim süreciniz boyunca görme ve duyma duyularınız aktif olarak kullanıldığı için klasik ezberci metotların aksine kalıcı bir öğrenme sağlayabilirsiniz.


İngilizce Örnek
Videoları İzleyin

7-15 Yaş İngilizce
Örnek Videoları İzleyin


Online Eğitim
Örnek Videoları İzleyin

Paylaşın

7-15 Yaş Çocuk İngilizcesi

Erken yaşta yabancı dil eğitimi ve öğretimi uluslararası projeler ve çalışmalar sonucu gittikçe yaygınlaşan ve güncel literatürde her geçen gün yabancı dil edinimi önemli bir konu haline gelmiştir.

Çocukta dilsel bilinç yoğun bir şekilde dili duyma ve görme eylemine bağlı olarak, yani işitsel olarak ve görsel olarak gelişir. Bu durumun bilincinde olan uzman eğitimcilerimizin görsel ve duyusal hafıza teknikleriyle hazırladığı Doping Hafıza 7-15 yaş çocuk İngilizcesi, hem dil öğrenimini hem de kullanımını hızlı, kolay ve kalıcı biçimde gerçekleştirmektedir.

Klasik eğitim anlayışıyla verilen ve okul müfredatlarında yer alan yabancı dil eğitimi öğrenci için ders saati, ders yükü, sınav türü ve düzeyi, ev ödevi gibi zorunlulukları beraberinde getirmektedir. Yoğunluğunun ötesinde her şeyden önce kalıplaşmış yöntemlere bağlı kalmanın dışında Doping Hafıza Çocuk İngilizcesi ile yepyeni bir anlayışla tanışacak olan öğrenci, sıkılmayacağı bir ders çalışma yönteminin farkına varacak ve keyifli bir eğitim platformunda yolculuk yapma fırsatı bulacaktır.

Çocuklar için hazırlanmış İngilizce kaynakları doğrultusunda bütün veriler değerlendirilmiş ve çocukların belli bir kelime hazinesini edindikten sonra bu kelimelerle kısa cümleler kurabildikleri ve güncel davranışlarında doğrudan doğruya İngilizceyi kullandıkları bir program hazırlanmıştır. Bilhassa 7-15 yaş grubunda görsel ve duyusal hafıza teknikleri daha etkin olarak programa aktarılmış ve dersin işleniliş, uygulamalar ve materyal seçimi gibi her aşaması göz önünde tutularak bir ders anlatımı değil hayatın bir parçası haline gelecek şekilde konu anlatımı sağlanmıştır. Böylece, öğrencide bilinçaltı dinamizmini en etkin biçimde faaliyete geçirmek mümkün olmaktadır.

Doping Hafıza 7-15 yaş Çocuk İngilizcesi, motivasyonu ve öğrenme isteğini destekleyen alıştırma ve çalışmaların, bağımsız öğrenmeyi destekleyen ve soru ağırlıklı çalışma ünitelerin tasarlanmasıyla ortaya çıkmış yeni ve alternatif bir çalışmanın ürünüdür. Bu çalışma bu yaş grubundaki öğrencilerin hem hayal dünyasına hitap edecek hem de dil edinimini kolayca sağlayacaktır.

Bu eğitim sonrasında öğrencide gözlemlenebilecek davranışları şu şekilde sıralayabiliriz:
 

 • Öğrenci motivasyonunun ve öğrenme isteğinin artması
 • Öğrencinin sınıf içinde daha aktif hale gelmesi
 • Konuşmada daha yoğun dil kullanımı
 • Daha etkin öğrenci-öğretmen ilişki ve iletişimi
 • Yönlendirilmemiş yabancı dil öğrenme yönteminin bilinçli olarak derslerde kullanılması
 • Öğrencinin kendi başına keşfederek öğrenmesinin gerçekleşmesi
 • Bütün bunların sonucunda daha iyi başarı sonuçları alınması ve daha iyi bir dil seviye ve becerisine ulaşılması
 

Çocuk İngilizcesi İçeriği İnceleyin

 

7-15 yaş grubu Çocuk İngilizcesi Satın Alın


Online İngilizce Eğitimleri

 • Online İngilizce (1200 Kelime + Temel Gramer)

  Yabancı dil öğrenme gerekliliği gerek günümüz iş hayatı gerekse artan sosyal etkileşim sebebiyle neredeyse zorunlu hale gelmiştir.Kampanyalı fiyatını kaçırmayın.

  249 TL  yerine sadece  199.00 TL
  Satın Al
 • 7-15 Yaş İngilizce

  7-15 yaş grubu Çocuk İngilizcesi Dopingi ile öğrenciler İngilizcenin temel mantığını kavrarken derslerinde de yardımcı olacak.Kampanyalı fiyatını kaçırmayın.

  249 TL  yerine sadece  199.00 TL
  Satın Al
 • İş İngilizcesi

  İş Dünyasına Özel Hafıza Teknikleriyle İngilizce Eğitimimiz Başladı! Meslek hayatınızdaki başarı.Kampanyalı fiyatını kaçırmayın.

  249 TL  yerine sadece  199.00 TL
  Satın Al
mukam

Doping Hafıza Online İngilizce Eğitimleri hakkında bilgi almak için lütfen 0212 236 74 41
numaralı telefondan bize ulaşın.